Про ТМ «Щедро»

Кожна річ на світі має свою назву, кожна назва присвоюється не просто так. От і назва торгової марки «Щедро» має свій особливий сенс. Тому що з'явилася вона на землі, зігрітій щедрими сонячними променями, на землі, щедро политій чистими дощами, на землі, про яку дбають щедрі і відкриті люди, не шкодують сил ні для роботи, ні для веселощів.

Летять роки, змінюються покоління, але традиції залишаються незмінні. Народжена на українській землі ТМ «Щедро» ввібрала в себе все те найкраще, чим багата наша земля, об'єднавши традиції української кухні з сучасними технологіями виробництва.

Багатий смак ароматних і корисних продуктів, натуральні інгредієнти, унікальні рецепти стародавньої кухні і турбота про кожного покупця - це те, що відрізняє ТМ «Щедро» від інших торгових марок. Якість і бездоганний смак роблять продукцію ТМ «Щедро» особливою, так як кожен продукт пройшов через дбайливі українські руки, через жорсткий контроль і сертифікацію вищого рівня. Смакові показники продукції перевірені роками, а різноманітність смаків не залишить байдужим жодного цінителя смачної, а головне - корисної їжі.

Продукція компанії постійно отримує найвищі оцінки якості. Всі підприємства, що виробляють продукцію ТМ «Щедро», відповідають високим стандартам та пройшли сертифікацію ISO. Високу оцінку торгова марка отримала не тільки на рідних українських просторах. Якість продукції ТМ «Щедро» було відзначено Європейською Бізнес Асамблеєю (Оксфорд, Великобританія), і компанія «Торговий дім «Щедро»  була представлена до міжнародної нагороди «Європейська якість». Цією престижною відзнакою нагороджуються компанії, продукція та послуги яких відповідають високим показникам якості та конкурентоспроможності. Дане визнання компанії ТД «Щедро» на міжнародному рівні було засноване на статистичних даних, даних консалтингових і рейтингових агентств, а також на рекомендаціях національних партнерів ЄБA.

Висока якість продукції ТМ «Щедро» регулярно підтверджується і незалежними тестуваннями українських компаній і мереж, в яких за критеріями якості «Щедро» займає лідируючі позиції в порівнянні з марками конкурентів.

У широкому асортименті продукції ТМ «Щедро», який налічує більше 50 різновидів продукції, навіть найпримхливіший покупець знайде свій продукт. Крім того, частіше, ніж що б то не було на ринку соусів і маргаринів, торгова марка «Щедро» радує своїх споживачів новинками.

Може, саме тому практично кожна українська господиня для своєї випічки сьогодні обирає маргарин ТМ «Щедро», про що свідчать дані статистики: частка продукції марки на цьому ринку становить більше 70%.

ТОВ «торговий дім «Щедро» постійно вдосконалюється: декілька років тому в компанії стартувало виробництво маргаринів поліпшеної якості. У 2008 році в компанії почали виробництво майонезу за новою унікальною технологією з використанням натурального ферментованого жовтка. Завдяки цьому майонез ТМ «Щедро» отримав смакові переваги перед продукцією конкурентів. Варто також відзначити, що ТМ «Щедро» перша випустила на ринок майонез зі смаком грибів і сиру. Ці види припали до душі тим, хто віддає перевагу смаковій різноманітності у всьому.

Крім застосування унікальних технологій, у команді «Щедро» ніколи не забувають про різноманітні смаки наших споживачів. У 2009 почалося виробництво кетчупів ТМ «Щедро», які з радістю були зустрінуті покупцями. Ці томатні соуси відрізняються високою якістю, різноманітністю смаків, а головне - доступною для кожного ціною.

2010 рік для компанії також став дуже продуктивним. У червні в сім'ї «Щедро» з'явилися соуси на майонезній основі і гірчиця, а також відбувся запуск нових порційних преміальних форматів - кетчупів, майонезу і соусів в діп-паках для поширення в літаках та закладах громадського харчування. Також у серпні почалося виробництво соусів на томатній основі.

За п'ять років існування торгова марка «Щедро» зайняла лідируюче місце на ринку маргаринів, друге місце на ринку майонезу і 2 відсотки ринку кетчупів менш ніж за рік після запуску цього виду продукції.

В основі виробництва всієї продукції ТМ «Щедро» лежать стародавні українські традиції, які зберігаються і передаються майстрами з різних регіонів країни. Заводи, що виготовляють продукцію ТМ «Щедро» (Львівський та Харківський жирові комбінати, Запорізький масложировий комбінат), налічують більш ніж сімдесятирічну історію і давно зарекомендували себе як лідери українського виробництва. Крім багаторічного досвіду підприємства можуть пишатися і постійної модернізацією обладнання, запуском нових ліній, що вигідно виділяє їх із загальної маси конкурентів, що  заощаджують на обладнанні, а значить, і на якості продукту. Так, наприклад, на Запорізькому масложиркомбінаті у період з 2000 по 2003 роки була проведена масштабна реконструкція, і тепер тут функціонує сучасне обладнання провідних фірм-виробників: «De Smet» (Бельгія) і «SCHRODER» (Німеччина). Завдяки таким інноваціям якість виробленої продукції постійно покращується.