Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, в асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як: майонез, маргарин, масло дієтичне, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких немислимий справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Торгову марку «Щедро» сьогодні вибирають не тільки українські господині та кулінари. Великі промислові підприємства віддають перевагу продукції «Щедро». Нам довіряють такі загальновідомі компанії, як «Конті», «АВК» та інші. ЗАТ «Кондитерська фабрика «Лагода», АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика ».

Ми розвиваємося і не стоїмо на місці, тому що хочемо бути цікавими споживачеві.

Майонези

Наш щоденний і святковий стіл, мабуть, немислимий без салатів і багатьох інших страв, заправлених майонезом. Цей продукт відноситься до благородних соусів, найважливішою складовою частиною яких є ароматна соняшникова олія і свіжі яєчні жовтки.

Майонез по праву вважається одним із чудес світового кулінарного мистецтва. Він не тільки сам по собі високопоживний і корисний продукт, а й, що важливо, сприяє легкому засвоєнню їжі, що приймається з ним. Тому його по праву вважають незамінною приправою до багатьох страв.

Саме майонез став одним з перших продуктів, які почали виходити під ТМ «Щедро», і завдяки відмінному смаку і високій якості дуже скоро майонез ТМ «Щедро» завоював любов покупців.

Густим, насиченим, істинним провансальський смаком сьогодні, мабуть, може похвалитися тільки майонез ТМ «Щедро». Унікальний майонез «Львівський Преміум» від ТМ «Щедро» з найвищою жирністю (80%) не має аналогів на ринку України. Любителі залишатися у формі вибирають легкий смак - майонезу «Салатний» (37% жирності). Для людей, що постяться, відмінно підійде майонез пісний «Оливковий». Майонез «Сирний» і «Грибний» створені для любителів смакових добавок  і оригінальних смаків.

Завдяки копіткій роботі і постійному вдосконаленню майонез ТМ «Щедро» сьогодні знає більшість покупців України. А з 2009 року майонез ТМ «Щедро» виробляється за унікальною технологією з використанням натурального ферментованого жовтка, що дає йому смакові переваги в порівнянні з конкурентами.

Майонез ТМ «Щедро» - це істинно український майонез, який увібрав в себе всі цінності традиційної Української щедрості.

Так що додайте собі до застілля Щедрість - справжнього майонезу зі смаком!

 

Майонез «Львівський Преміум»
Майонез «Львівський Преміум» - 80% жирності....

Майонез «Провансаль Преміум»
Майонез «Провансаль Преміум» 72%...

Майонез «Провансаль»
Майонез «Провансаль» 67% жирності....

Майонез «Провансаль Золотий»
Майонез «Провансаль Золотий» 50% жирності - це...
 

Майонез «Салатний»
Майонез «Салатний» 30% жирності....

Майонез "Пісний"
Майонез "Пісний (50%)". Легкий...

Майонез "З хріном"
Майонез "З хріном", 50% жирності. Легкий...

Майонез «Сирний»
Майонез «Сирний» 50% жирності. Ніжний,...
 

Майонез «Грибний»
Майонез «Грибний» 50% жирності....

Майонез Пісний «Оливковий»
Майонез Пісний «Оливковий» 50%...

"Провансаль"
«Провансаль» ТМ "Оллі"...

"Провансаль Легкий"
«Провансаль легкий» ТМ...
 
 
Кетчупи
Соуси
Гірчиця
Маргарини