Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, в асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як: майонез, маргарин, масло дієтичне, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких немислимий справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Торгову марку «Щедро» сьогодні вибирають не тільки українські господині та кулінари. Великі промислові підприємства віддають перевагу продукції «Щедро». Нам довіряють такі загальновідомі компанії, як «Конті», «АВК» та інші. ЗАТ «Кондитерська фабрика «Лагода», АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика ».

Ми розвиваємося і не стоїмо на місці, тому що хочемо бути цікавими споживачеві.

Кетчупи

Історія слова «кетчуп», та й самого продукту як такого, дуже цікава. Деякі джерела розповідають, що батьківщиною цього соусу є Китай. Слово кетчуп (ketchup) - похідне від слова одного з діалектів Китаю - koechiap або ke-tsiap - соус, зроблений з анчоусів, волоських горіхів, грибів та ниркових бобів. Звучить не дуже-то по-томатному, чи не так? Приблизно в кінці сімнадцятого століття зразки соусу прибули до Англії, де це слово з'явилося у пресі як catchup і, нарешті, як ketchup. Назва сподобалася і стала популярною, але начинка була змінена і з'явилася на наших столах як приємна, ароматна, томатна приправа. Інше джерело заявляє, що кетчуп - термін, що прийшов з азіатської кулінарії, спочатку означав солодкий соус, зроблений з помідорів ... Так, східна приправа швидко завоювала популярність у всьому світі. Та й сьогодні кожна домогосподарка знає, що гарним кетчупом можна врятувати навіть не дуже смачну страву.

 

Томатна історія ТМ «Щедро» почалася не так давно - у 2009 році. Старт виробництва був заданий відразу в п'яти різновидах: класичний кетчуп «Томатний», ароматний «Ніжний», благородний «Шашличний», пекучий «Чилі» і пряний соус «Краснодарський». Багатство смаку, насиченість ароматів, доступна ціна не залишилися непоміченими, і вже менш ніж через рік після запуску кетчупи ТМ «Щедро» завоювали любов покупців.

 

Кетчуп "Барбекю"
Кетчуп «Барбекю». «Барбекю» від «Щедро» -...

Кетчуп "Супертоматний"
Кетчуп "Супертоматний". Ще більше помідорів, ще...

Кетчуп «Шашличний»
Кетчуп «Шашличний». Який пікнік може відбутися...

Кетчуп «Лагідний»
Кетчуп «Лагідний». Приготовлений з...
 

Кетчуп «Чилі»
Кетчуп «Чилі». Ах, який пекучий...

Кетчуп «Томатний»
Кетчуп «Томатний». Традиційний...