Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, в асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як: майонез, маргарин, масло дієтичне, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких немислимий справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Торгову марку «Щедро» сьогодні вибирають не тільки українські господині та кулінари. Великі промислові підприємства віддають перевагу продукції «Щедро». Нам довіряють такі загальновідомі компанії, як «Конті», «АВК» та інші. ЗАТ «Кондитерська фабрика «Лагода», АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика ».

Ми розвиваємося і не стоїмо на місці, тому що хочемо бути цікавими споживачеві.

Соуси

Ще Вольтер уїдливо помічав, що, наприклад, у англійців 24 релігійні секти, але тільки один соус, бажаючи тим самим підкреслити примітивність кухні того часу. З моменту появи перших соусів минуло чимало століть, і сьогоднішня різноманітність цього продукту вражає. Але компанія «Агрокосм» обирає для свого споживача тільки найкраще. Після проведення ретельного дослідження споживчого ринку в компанії були визначені найбільш популярні в народі соуси, виробництву яких і було прийнято рішення дати старт. Зустрічайте новинки в родині ТМ «Щедро»!

Соус «Тартар» прикрасить неповторним смаком будь-яке м'ясне або рибне блюдо. Просто вмочивши в нього хрустку скибочку хліба, Ви відчуєте вишуканий смак цього соусу.

А в якій українській сім'ї не люблять приправити ароматний борщ часничком?! ТМ «Щедро» як істинно українська торгова марка про це не забула. Ще одна новинка в сім'ї ТМ «Щедро» - соус «Домашній з часником і ароматними травами».

Ну і, звичайно ж, як обійтися господині-чарівниці без яскравих ароматів паприки? Соус «Паприка» ТМ «Щедро» - це ніжний солодкуватий смак, оригінальне поєднання прянощів і вкраплення в цю вишукану картину шматочків солодкого перцю.

 

Соус "Сальса вогняна"
Соус «Сальса Вогняна». Смачний, темпераментний,...

Соус "Грибний"
Соус «Грибний». Грибний сезон цілий рік! Смак...

Соус "Аджика домашня"
Соус «Аджика...

Соус "Краснодарський"
Соус «Краснодарський». Багато хто пам'ятає цей...
 

Соус "Сацебелі"
Поєднання грецьких горіхів, червоного перцю та...

Соус "Мексиканський"
Ви сидите у затишному патіо в оточенні...

Соус "Італійський"
Класичний «Італійський» соус ТМ «Щедро» з...

Соус "Папрік"
Соус «Папрік» ТМ...
 

Соус «Домашній з часником і ароматними травами».
Цей соус прикрасить будь-яку страву. Українська...

Соус «Тартар»
Класичний французький холодний соус, наповнений...