Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, в асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як: майонез, маргарин, масло дієтичне, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких немислимий справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Торгову марку «Щедро» сьогодні вибирають не тільки українські господині та кулінари. Великі промислові підприємства віддають перевагу продукції «Щедро». Нам довіряють такі загальновідомі компанії, як «Конті», «АВК» та інші. ЗАТ «Кондитерська фабрика «Лагода», АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика ».

Ми розвиваємося і не стоїмо на місці, тому що хочемо бути цікавими споживачеві.

Гірчиця

Можливо, для когось видасться дивним, але приправа гірчиця, яку багато хто вважає споконвічно російською стравою, вперше з'явилася в Стародавньому Римі за часів Олександра Македонського. Своєю популярністю гірчиця зобов'язана, в першу чергу, своїм  розігріваючим властивостям. Тому краще за все гірчиця поєднується саме з холодними стравами - наприклад, з холодцем, без якого не обходиться жоден новорічний стіл у нашій країні. Завдяки своїм пекучим смаковим якостям гірчиця завоювала любов усього світу - цю приправу подають зі смаженою або в'яленою рибою, вареним, смаженим чи солоним м'ясом. Здавна відомі не тільки смакові, а й корисні властивості цього диво-продукту. Гірчиця корисна при зниженому апетиті, так як покращує смак їжі і тим самим сприяє соковиділенню і кращому її переварюванню.

Так що дозвольте представити новинку - гірчиця ТМ «Щедро» - корисний, пекучий і ароматний продукт!

 

Гірчиця "Французька"
Гірчиця «Французька» від...

Гірчиця «Українська з хріном»
Гірчиця «Українська». Це вдале...

Гірчиця «Гостра Домашня»
Гірчиця «Гостра Домашня». Це...