Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, в асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як: майонез, маргарин, масло дієтичне, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких немислимий справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Торгову марку «Щедро» сьогодні вибирають не тільки українські господині та кулінари. Великі промислові підприємства віддають перевагу продукції «Щедро». Нам довіряють такі загальновідомі компанії, як «Конті», «АВК» та інші. ЗАТ «Кондитерська фабрика «Лагода», АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика ».

Ми розвиваємося і не стоїмо на місці, тому що хочемо бути цікавими споживачеві.

Маргарини

На відміну від масла, яке люди навчилися робити ще в незапам'ятні часи, його сусід по магазинній полиці маргарин з'явився не так давно. Хрещеним батьком цього продукту став французький імператор Наполеон III - в 1868 році він оголосив конкурс на створення недорогого замінника масла для солдатів. Через два роки хімік Іпполит Меж-Мурьє  придумав у своїй лабораторії новий продукт. Одержаний жир блищав, як перлина, тому отримав назву «маргарин» (у перекладі з грецької означає margarites «перлина»).

Існує думка, що якісний маргарин - продукт виключно корисний. Лікарі-дієтологи говорять, що маргарин - союзник здоров'я, який корисний і дорослим, і дітям. Багатий натуральними рослинними оліями, маргарин необхідний людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями, а також тим, хто схильний до повноти, адже маргарин сприяє інтенсивному обміну речовин.

Лідером на українському ринку виробництва маргарину з упевненістю можна назвати торгівельну марку «Щедро» та "Запорізький", частка яких становить більше 70% відсотків на ринку, а це значить, що практично кожна господиня віддає перевагу саме цим маргаринам.

Надають перевагу ТМ «Щедро» також і великі українські підприємства, такі, наприклад, як ЗАТ «АВК» і «Конті», які використовують цей маргарин для приготування своїх виробів.

Асортимент маргаринової продукції ТМ «Щедро» широкий і різноманітний, він нараховує 10 різновидів продукту. А це означає, що кожна господиня, будьте впевнені, знайде свій, улюблений маргарин «Щедро».

 

Маргарин столовий «Вершковий Люкс»
 Маргарин столовий «Вершковий Люкс». Це...

Маргарин «Пампушок для пишної випічки»
Маргарин «Пампушок для пишної випічки» 72%...

Маргарин «Сонячний особливий»
Маргарин «Сонячний особливий» 72% жирності....

Маргарин столовий «Вершковий особливий»
Маргарин столовий «Вершковий особливий» 72%...
 

Маргарин «Столичний особливий»
Маргарин «Столичний особливий» 60% жирності....

Маргарин столовий «Домашній»
Маргарин столовий «Домашній» 40% жирності. Цей...

Маргарин столовий «Молочний особливий»
Маргарин столовий «Молочний...

Маргарин «Слойка»
Маргарин «Слойка» для домашньої випічки. Це...
 

Маргарин "Вершковий"
Маргарин столовий "Вершковий" 72,5% жирності є...

Жир рослинний для смаження «Кулінар»
Жир рослинний для смаження «Кулінар» 99,7%...

Маргарин м'який висококалорійний «Українське Смачне Бутербродне»
Маргарин м'який висококалорійний «Українське...
 

Маргарин м'який низькокалорійний «Українське Смачне Бутербродне»
Маргарин м'який низькокалорійний «Українське...

Маргарин м'який низькокалорійний «Домашній»
Маргарин м'який низькокалорійний «Домашній»...

Маргарин м'який низькокалорійний «По-селянськи»
Маргарин м'який низькокалорійний...

Маргарин м'який висококалорійний «Оллі»
Маргарин м'який висококалорійний «Оллі»...