Кадрова політика

«Ставлячи на перше місце людей, ви ніколи не зробите помилки».

Майкл Маркс

Кадрова політика нашої компанії ґрунтується, перш за все, на цілісній стратегії роботи з персоналом, яка поєднує в собі різні форми, методи і моделі кадрової роботи.

Наші співробітники, а це колектив з чисельністю більш ніж 1000 чоловік, є основним потенціалом компанії «Торговий дім «Щедро» .

Стратегія роботи з персоналом спрямована на створення таких умов, за яких кожен співробітник може показувати високі результати, максимально реалізуючи свої можливості.

 

 Школа HR: інтерв'ю з директором департаменту управління персоналом компанії ТД "Щедро" Руднєвою Людмилою (портал hh.ua, 10.09.2012)

 

Робота з людськими ресурсами підприємства ТД «Щедро» включає такі напрямки:

 

- підбір та адаптація;

- оцінка;

- навчання і розвиток;

- внутрішні комунікації;

- ведення кадрової документації в суворій відповідності до законодавства України.

 

Основні принципи нашої кадрової політики такі:

 

- Ми раді бачити в нашій команді молодих, перспективних і цілеспрямованих людей.

- Ми готові робити довгострокові інвестиції у розвиток персоналу, а це означає приділяти увагу навчанню і професійному розвитку наших співробітників.

- Ми підтримуємо  бажання співробітників зростати разом з компанією і сприяємо цьому.

- Команда «Щедро» - це єдине ціле незалежно від займаної посади та місця розташування співробітника.

- Наша робота заснована на принципах поваги до кожного співробітника.

Цінність наших співробітників, перш за все, визначається результативністю, стажем роботи і дотриманням етичних норм, встановлених у колективі.

Завдяки кадровому резерву, що створений в компанії, співробітники на підставі досягнутих результатів отримують можливість кар'єрного росту і розвитку.

Мета внутрішнього кадрового резерву полягає в можливості оперативного заміщення керівних посад за рахунок внутрішніх ресурсів компанії, а також можливості підвищення якості підготовки персоналу всередині компанії.

Високий рівень професійної компетенції наших співробітників підтримується і розвивається за рахунок системи постійного навчання та підвищення кваліфікації. Основою даного процесу є внутрішньокорпоративне навчання в різноманітних формах: навчання на робочому місці, наставництво, навчання за індивідуальними програмами, внутрішньокорпоративні семінари, тренінги.

Наша компанія постійно зростає і розвивається. Ми пишаємося своїми співробітниками і завжди раді бачити у своїй команді професіоналів - людей цілеспрямованих, активних, результативних - таких, як у компанії «Торговий дім «Щедро» .